Dental-Štúdio s.r.o.

Stomatologická a ortodontická ambulanica

Dental-Štúdio reprezentuje renomovanú privátnu čeľustno-ortopedickú a stomatologickú ambulanciu, ktorá svoju pôsobnosť zahájila v októbri 1994 v Trenčíne a od roku 2011 sídli v Trenčianskych Stankovciach.

Naša ambulancia sa venuje poskytovaniu odborných služieb v dvoch samostatných ambulanciách, pričom disponujeme špičkovým rontgenologickým pracoviskom a vlastným zubným a ortodontickým laboratóriom. Sústredíme sa na kvalitu a precíznosť v poskytovaní odborných výkonov s cieľom zabezpečiť optimálne zdravie a spokojnosť našich pacientov.

Spoznajte nás

Pracujú u nás zubní lekári a špecialisti, ktorí majú dlhodobé skúsenosti a preukázateľné výsledky v obore. Práve týmto sme si zachovali vysokú spokojnosť u našich zákazníkov.
Pri každej návšteve Vás rád ošetrí profesionálny odborník, ktorý má zameranie práve na Vášu žiadosť.

MUDr. Gulíková Alena

Čeľustný ortopéd

Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, s vyznamenaním rektora univerzity v odbore stomatológia. V roku 1993 úspešne absolvovala špeciálnu skúšku v odbore stomatológia a následne, po úspešnom absolvovaní skúšky z čeľustnej ortopédie, pôsobí v spoločnosti Dental-Štúdio s.r.o. na pozícii čeľustného ortopéda.

Svoj profesijný rozvoj systematicky podporuje účasťou na množstve odborných školení a kurzov, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

MUDr. Šimon Beňo

Stomatológ

Absolvoval Lekársku fakultu Univerzity Palackého v Olomouci v roku 2008 a následne, v roku 2011, úspešne absolvoval špeciálnu skúšku v oblasti stomatológie. V súčasnosti pôsobí v spoločnosti Dental-Štúdio s.r.o. na pozícii stomatológa. Systematicky sa venuje odbornej sebarealizácii prostredníctvom pravidelného účasti na odborných školeniach, kurzoch a kongresoch.

Martina Žačková

Zubná asistentka

Jozefína Holúbková

Zubná asistentka

Bc. Andrea Hlavienková - Asistentka

Bc. Andrea Hlavienková

Asistentka

Naše hodnoty

Naším cieľom je zdravý a dokonalý úsmev.

Chceme ukázať stomatológiu v inom svetle, v krásnom prostredí, so špičkovým vybavením a osobným prístupom.